نتایج جستجو برای عبارت :

اصغر فرهادی در تدارک ساخت فیلمی تازه

اصغر فرهادی در تدارک ساخت فیلمی تازه
اصغر فرهادی سال گذشته در بخشی از گفت‌وگوی خود با خبرنگار لاناسیون وعده داده بود: «آنچه می دانم این است که به احتمال زیاد فیلم بعدی‌ام را در ایران مقابل دوربین خواهد رفت، برای من بسیار مهم و بهتر بگویم حیاتی است که نه تنها در ایران فیلم بسازم بلکه آن‌ها را در ایران به نمایش بگذارم.»این کارگردان ظاهراً قصد دارد فیلم تازه خود را در ایران بسازد. فیلمی که طبق شنیده ها در لوکیشن‌های شهر شیراز کلید خواهد خورد
اصغر آقا نون‌فروشی داره. نون‌های اصغر آقا رو می‌شه به دو دسته‌ی کلی تقسیم کرد. نون‌های دیروز و نون‌های امروز. مشتری‌ها همیشه نون تازه می‌خوان‌ ولی اصغر آقا همیشه باید اول نون‌هایی که از دیروز واسه‌ش مونده رو بفروشه و بعد بره سراغ نون‌هایی که نونوا امروز واسه‌ش آورده. اصغر آقا خیلی تلاش کرده کاری کنه نونی که امروز می‌خره، همین امروز فروش بره ولی چنین چیزی بنا به شرایط کاری اصغر آقا، عملی نیست و همیشه یه سری نون از نون‌های دیروز باقی
نه از سر لجاجت با بقیه نه اما دلم نیست وقتی چیزی را همه تعریف میکنند یا میبینند من هم سراغش بروم... 
البته که این وسط در دین این فیلم کارگردان هم موثر است.. مثلا من هیج وقت فیلم های اصغر فرهادی رو نمیبینم...
ولی امشب دیدم
فروشنده را...
در بهتم...
فارغ از موضوع
فرم کار، متن... نقش‌ها..قاب‌بندی‌ها... تک تک جملات‌.. مه چی درست و در حای خود بود.. از هر نشانه ای به موقع کمک گرفته میشد.. هر صحنه که تمام میشد چالشش در ذهن تازه شروع میشد... 
کسی مثل اصغر فرهادی، ب
سایت مجله نیویورک‌تایمز با انتشار عکس اصغر فرهادی اعلام کرد که فیلم «همه می‌دانند» آخرین ساخته این فیلمساز برنده اسکار در ماه فوریه در سینماهای امریکا به نمایش در خواهد آمد. اصغر فرهادی پیش از این دانلود همه می‌دانند را برای ایرانیان داخل مجاز دانست. 

ادامه مطلب
پست معمای اصغر آقا بیش از حد ساده‌لوحانه بود. همچین نوشته‌ای رو فقط از یک احمق می‌شه انتظار داشت. 
دنیای واقعی رو اگه طبق مثال قبل بخوایم پیش ببریم، اینطور می‌شه که اکثر مردم اصلاً نمی‌دونند نون تازه یعنی چه. حتی اگه اصغر آقا بهشون توضیح بده که نونِ تازه، سفت و خشکه، باور نمی‌کنند و نون‌های نرمی که از روزهای قبل مونده رو بر می‌دارند. نکته‌ی جالب اینکه حتی بعد از مصرف هم خوشحال‌ و راضی‌اند. چون درک تعیین‌شده‌ای از نون تازه دارند‌. ما «
مقتل میں فغاں کرتی تھی یہ فاطمہ زہرا
اصغر مرا چھوٹا ہے ترا تیر بڑا ہے
اے حرملہ تو رحم ذرا کر لے خدارا

چھ ماہ کا بچہ کہاں اور تجھسا کہاں مرد
ہوتا ہے تجھے دیکھ کے سینے مین مرے درد
لگتا ہیکہ پھٹ جائے گا اب مرا کلیجہ
اے حرملہ بس اس کو تو مہلت دے ذرا سی
کچھ دیر میں یہ پیاس سے مر جائے گا خود ہی
اصغر نے کئ روز سے پانی نہیں پایا
: تو اس کی ذرا چھوٹی سی گردن پہ نظ
اگه تو اون سنی که باید جهاد اکبر داشته باشی، سنت که بالاتر رفت جهادت میتونه اصغر باشه! چون با تلاش هات یاد گرفتی چطور یه ویژگی و کار خوب را در وجودت زنده کنی ... اگه یکم کج رفتی ، زودتر و راحت‌تر میتونی گوش خودت را بپیچونی و بکشیش تو راه!
+البته که باید همیشه حواست جمع باشه
سنت هرچی کمتر باشه سبک تری...سبک که باشی راحت تر از خدا اطاعت می کنی
و...

این جهاد اصغر اون جهاد اصغر نیست منظورم جهاد سبکتر با رنج کمتر هست
علی اصغر(ع) فرزند کوچک امام حسین(ع) و حضرت رباب دختر امرءالقیس است که با تیر سه شعبه حرمله بن کاهل اسدی به شهادت رسید. مصیبت علی اصغر(ع) برای حسین(ع) جان فرسا بود چنان که گریست و به خداوند عرض کرد: خدایا خودت میان ما و این قوم داوری کن. آنان ما را فرا خواندند تا یاری کنند ولی برای کشتن ما کمر بسته‌اند. در این لحظه ندایی از آسمان رسید که: ای حسین(ع) در اندیشه اصغر(ع) مباش، هم اکنون دایه‌ای در بهشت برای شیر دادن به او آماده است. شب هفتم، شب رضاست. حسین(
روزها، حکم سرداری بود و شب ها حکمِ اصغر قزاق. این بار لباس قزاقی کار سازتر بود. دوسیه برای مردم می دوزند. داغ و درفش و موش و گربه بازی و واق واقِ سگ و پاچه گیری و سر دیفال، مثل شغال روی دو پا می نشست و پَروار می شد. تا خبر رسید. مثل برق و باد. مثل اَلو. تو باغ استانداری باید قزاق ها، مواجب بگیرها و هر چی بود و نبود با زنان شان، سر برهنه بروند. قصابِ قزاق، غیض کرد و زن و بچه شو فرستاد به جایی که دست گرگ نرسه. خودش افتاد به تویِ چاه شغاد! در هولی شَم، تخت
حضرت علی اصغر، فرزند ابا عبدالله‌ الحسین (ع) و رباب دختر امرء القیس‌بن‌عُدی است. علی در مدینه متولد شد.
علی اصغر؛ باب‌الحوائج کربلابه گزارش خبرنگارحوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حضرت علی اصغر در سفر حسینی از مدینه به مکه و از مکه به کربلا همراه کاروان بوده است. از سن او در هنگام شهادت حدود یک سال (بیش از نه ماه) گذشته است. وی، باب‌الحوائج کربلاست. حضرت علی اصغر به غربت حسینی لبیک گفت. هنگامی که در میدان کسی نمانده بود و
اصغر فرهادی فیلم جدیدش را در شیراز می سازد
فرهادی سال گذشته در گفت‌وگو با خبرنگار لاناسیون وعده داده بود: «آنچه می‌دانم این است که به احتمال زیاد فیلم بعدی‌ام را در ایران مقابل دوربین خواهد رفت».فیلمی که طبق شنیده‌ها در لوکیشن‌های شهر شیراز کلید خواهد خورد. ضمن اینکه گویا حضور بابک کریمی در یکی از نقش‌های اصلی فیلم هم قطعی شده است.
نقد فیلم خانه‌ ای در خیابان چهل و یکم؛ 
کارگردان‌های بزرگ زیادی در سینمای ایران وجود دارند که کارشان را از دستیاری دیگر کارگردان‌ها آغاز کرده و پس از سال‌ها تلاش در پشت دوربین به عنوان دستیار یا سایر پست‌های اجرایی که کمتر دیده می‌شوند، با نخستین فیلمشان رسماً اعلام استقلال وجودی نموده‌اند.
حمیدرضا قربانی هم یکی از همین دستیاران سابق و کارگردان‌های امروز است که نقطه پررنگ و درخشان کارنامه او، تا پیش از ساخت نخستین فیلمش یعنی «خانه‌
فیلم همه می‌دانند اصغر فرهادی در حالی که در 8 بخش فستیوال گویا – اسپانیا- نامزد شده بود، هیچ جایزه‌ای را کسب نکرد. با این حال همه می‌دانند قرار است در آمریکا اکران شود.
در این مراسم «قهرمانان» ساخته خاویر فسر جایزه بهترین فیلم این جشنواره را از آن خود کرد.

ادامه مطلب
من عمه هستم تو بابا محرم محسن ربانی بوستان کتاب قم
من عمه هستم تو بابا : روایت کربلا از زبان حضرت رقیه(س) خطاب به علی اصغر
من عمه هستم تو بابا : محسن ربانی، بوستان کتاب قم
معرفی:
اینبار کربلا را از زاویه نگاه دختر امام بخوانیماین کتاب را قلباً دوست دارم خیلی زیاد…از زبان حضرت رقیه (س) خطاب به حضرت علی اصغر است که در دنیای کودکانه خود از ابتدای همراهی بابا تا شهادت حضرت را روایت می‌کند و این جمله زیبا که : رابطه من و تو مثل رابطه عمه زینب و باباست

"مشاور ارشد"علی اصغر جلایی خالدی⭐️بیش از هزاران مشاوره موفق بدون ورزش و رژیمارسال سریع به کل کشورجهت مشاوره رایگان به آدرس اینستاگرام mr.jalaei0_o@ مراجعه کنید و یا از طریق شماره زیر در واتس آپ و یا تلگرام پیام بگذارید.تلفن تماس: 09363754686

ابونعمان عجلی از حضرت باقر ع حدیث کند که فرمود ای ابا نعمان  مردم تو را بخودت غافلر نکند زیرا سزای کار وکردارت بتو  رسد نه بانها رورزت را بچنین وچنان یعنی سخنان بیهوده بپایان مبر زیرا  باتو کسی هست که کردارتو را بر تو نگهدارد ویاد داشت کند ونیکی کن من ندیده ام چیزی رک برای تدارک گناه گذشته کهنه.  بهتر وشتابانتراز کردار نیکی که تازه باشد 
دعا کنید برام ! 
یکی نیست بگه نونت نبود ، آبت نبود ، فشرده کردن برنامه هات چی بود :))) 
شنبه امتحان نسخه نویسی دارم ، حالا این وسط روتین های اینترنی ک شامل و راند و کشیک میشه هم هست ...
۲۴ ام امتحان صلاحیت بالینی دارم ! باز این وسط هاش کشیک ها و راندها ! بعد تنها هم هستم ! همه ی دوستهام از شرکت تو امتحان دارن انصراف میدن و من همچنان پررو پررو میخوام امتحان بدم :)) 
باز عین آهو رفتم از استاد راهنمام وقت گرفتم ک نمونه هامم جمع کنم تو این مدت:))) 
فردا دوستم
در عکس نوشته
مخصوص شهادت حضرت علی اصغر شما کاربران عزیز سایت عکس نوشته می توانید عکس
نوشته های شهادت کوچکترین شهید دشت کربلا حضرت علی اصغر را همراه با متن
های شهادت حضرت علی اصغر مشاهده کنید و …
عکس نوشته مخصوص شهادت حضرت علی اصغر
آمد حسین، «اصغرخود» را به کف گرفت تیری گلویِ پاک خدا را هدف گرفت
ابلیس را ببین که چه فرق از علی شکافت صیاد را ببین که چه دُر از صدف گرفت
از عرش،‌ جبرییل امین، هَی‌کُنان رسید
عکس نوشته آی علی اصغر دردت به جانم
عک
شاکی عصر جدید کیست؟
مجله اینترنتی لبخند به نقل از ایسنا:
سلمان داداشی که مدعی است پیش از ساخت «عصر جدید» قراردادی را با تلویزیون برای ساخت مسابقه استعدادیابی با عنوان «نابغه شو» بسته‌ است، اینگونه می‌گوید که تلویزیون در اقدامی این قرارداد را حذف و مسابقه‌ای مشابه مسابقه «نابغه شو» را تدارک دید. وی سپس این مساله را مطرح می‌کند: «جای شبهه دارد که
ادامه مطلب
 آبونمان جعلی از حضرت باقر  ع  حیث کند که فرمود ای بونعمان مردم تو را بخودت مغرور نکنند و با مدح و ستایشت تو را از خودت غافل تکانند زیرا  سرای کار وارداتی بتو رسد نه بانها ورودت را چنین و چنان یعنی سخنان بیهوده بپایان مبر زیرا بات و کسی هست که کردار تو را بر تو نگهدارت و یاد داشت کند و نیکی کن و زیرا من ندیده ام چیزی را برای تدارک گناه گذشته و کهنه بهتر و شتابگر از کردار نیکی که تازه باشد
نمونه آموزشی زیبایی از دوخت یک گل شقایق را در زیر می بینید که توسط خانم معصومه اصغر پور از آموزشگاه شب افروز؛ دوخته شده است. این گل شقایق بسیار زیبا بر پارچه ای سپید از جنس کتان و با نخ دمسه سوزن دوزی شده و برای سوزندوزی آن، از تکنیک های دوخت کوتاه و بلند و سایه روشن دوزی برگ و گل؛ استفاده شده است.
زیباست . اینطور نیست؟!!!!!!

ادامه مطلب
گل های بنفشه همیشه زیبا هستند و سوزندوزی این گل ها هم، همیشه و در میان هر حلقه ای که قرار بگیرد می تواند دلنشین و پر از راز و رمز باشد. نمونه ای از دوخت بنفشه ها را در زیر می بینید که توسط خانم معصومه اصغر پور، از آموزشگاه شب افروز ؛ دوخته شده است. بنفشه هایی شاد و سرشار از حس خوب زندگی.
بسیار زیباست. اینطور نیست؟!!!!

ادامه مطلب
بسم رب الشهید ...
به گزارش روابط عمومی مجمع جهانی خادمین شهدا ، شاهد خبر:
مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار مطهر شهدا شهر اهرم از توابع تنگستان ، در تاریخ ٩٧/١١/١٦ با حضور ،کارکنان موسسه فرهنگی قرانی ابراهیم خلیل الله ع در فضایی کاملا معنویی برگزار گردید.
در این مراسم ارزشی که به همت این موسسه تدارک دیده شده بود دانش اموزان به همراه والدین با نثار شاخه گل و قرائت فاتحه ضمن تجدید میثاق با ارمان های شهدا ، به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند .
با تشکر از استاد بزرگ جناب دکتر علی اصغر جهانگیری کارآفرین برجسته ایران . 
سایت اصلی ایشان: 

http://bonyadjahangiri.com/

من به افتخار ایشان این وب را طراحی کردم و تمام منابع این سایت از کتب و سایت دکتر جهانگیری است.
با احترام سید رامتین غفاری راد

امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ بود و چهارم رمضان المبارک ۱۴۴۱. روز چهارشنبه. مهدی دایی دعوت کرد شب بریم هیئت علی اصغر علیه السلام و بعد نماز معرب و عشاء، افطار اونجا دورهمی.
اولش خیال کردم تخمِ خانم مرغ است و بعدش کاشف به عمل اومد که تخم مرغابی و اردک بود. بعلاوه ی نوشابه و چای تازه دم.
 البته بعدش گفتند که رهبری، با سه شرط سهام عدالت رو آزاد کرده اند که خبر خوبی بود.

ساخت apple id با گوشی

دانلود اموزش

ساخت اپل آیدی با گوشی 2019 جدیدترین روش تست شده - سلام ...بر خلاف تصور بعضی از کاربران، ساخت اپل آیدی با گوشی کار سخت و پیچیده ای نیست و با یک آموزش ... در قدم بعد گزینه Create a New Apple ID را انتخاب نمایید.https://icpple.com/icpple.com › آموزش های اپلآموزش ساخت اپل آیدی رایگان 2019 (Apple ID) به سه روش کامل | ...ساخت اپل آیدی رایگان با برنامه آیتونز اپل کامل ، ساخت اپل آیدی بدون آیتونز (به صورت آنلاین) با روش های کاملا جدید و ساخت اپل

هنوز یک ماه از آسمانی شدن فرمانده نگذشته که خبر پروازت از راه رسیده خانطومان باز هم شهید می‌طلبد. برادرم! خوب می‌دانم مزد همه این همه سال‌ دوری و دویدن و نخوابیدن و دربدری و خانه‌به‌دوشی جز شهادت نیست اما کاش فکری هم برای دل ما می‌کردی... یک دل سیر ندیدیمت و دیدارمان افتاد به قیامت.... رفیق شفیقت محمد را که دیدی سلام مرا هم برسان. سه‌سالی میشود که منتظر رسیدنت مانده... شهادتت مبارک برادر عزیزم شهید اصغر پاشاپور شهید محمد پورهنگ حلب خانطوم
آیین شیرخوارگان حسینی با حضور پرشور مادران و شیرخوارگان عاشورایی در روز ششم محرم در سراسر کشور برگزار شد.
این مراسم در بیش از ۵ هزار نقطه از ۳۲ استان کشور برگزار شد، به جز ایران اسلامی همایش شیرخوارگان حسینی در بیش از ۴۰ کشور جهان هم برگزار می‌شود.
این مراسم در نخستین جمعه در دهه اول محرم هر سال برگزار می‌شود و به منظور گرامیداشت مقام طفل شیرخواره امام حسین(ع) و شهادت مظلومانه‌اش، باحضور کودکان شیرخوار و مادرانشان برگزار و عاشقان اباعبدا
نمی دونم چه حکمتی هست ولی این حجم از نافرمانی خدا اونم تو این مملکتی که افتخار نوکری حضرت ولیعصر رو داره ظلم بزرگی هست به هر دری که وارد بشم هزاران سال حرف داره 
از خلاصه این حرفای علی اصغر درونم به این میرسم که حد اقل تو خونه قاضی باید گردو ها حساب و کتاب داشته باشه آخه حکم خدا که وابسته به حرف چهار تا حروم خور اهل گناه اونور آبی نیست 
با خودم میگم نکنه به خاطر دست کم گرفتن حکم خدا علما مون چوب بخورن؟
ما که مثل همیشه علی اصغر رو با یه جوک سرگرمش
هوالجمیل
الهه آبها
دل عالم برای او کباب است
ز داغش هسته هستی مُذاب است
به اذن حق تعالی ، تا قیامت
رباب از داغ اصغر ربِّ آب است
کلید
خدا را آیت عظماست اصغر
ولا را عروۀ الوثقاست اصغر
اگرچه کوچک است اما ز رفعت
کلید کل مشکلهاست اصغر
والسلام
محمد حسین صادقی (غلام) - زرقان فارس - 19/8/1398
هوالجمیل
الهه آبها
دل عالم برای او کباب است
ز داغش هسته هستی مُذاب است
به اذن حق تعالی ، تا قیامت
رباب از داغ اصغر ربِّ آب است
کلید
خدا را آیت عظماست اصغر
ولا را عروۀ الوثقاست اصغر
اگرچه کوچک است اما ز رفعت
کلید کل مشکلهاست اصغر
والسلام
محمد حسین صادقی (غلام) - زرقان فارس - 19/8/1398
لم داده ام روی مبل و در سالن را باز گذاشتم و هوای خنک بهم میخوره و یکم حالت رخوتی ام را با خودش میبره. تقریبا شلختگی دور و برم را مرتب کرده ام و در تدارک پختن ناهارم ولی ذهنم پر از بحث و جدل با خدا و روزگارم هستدوست داشتم توی خونه ای باشم که تک تک وسایلش به سلیقه و انتخاب من و تو* باشه و آرامش سهم من از تک تک لحظات زندگیم باشه. دوست داشتم اونجا پیش تو* باشم و پر از حس زندگی و شادی و خوشبختی و امید به زندگی و پر از هدف و شوق زندگی باشم. مدتهاست خودم را
منصور هم‌سن و سال پسرعمویش علی‌اکبر بود اما از کودکی با بزرگتر از خودش بُر خورده بود و همبازی پسرعموهای بزرگتر از خودش شده بود، محمدتقی و علی‌اصغر. شاید چون منصور کمی زودتر از همسن‌هایش بزرگ شده بود. زودتر از هر پسر دیگری برای خرجی کار کرده بود و طعم زحمت کشیدن و البته زیر بار حرف زور نرفتن را چشیده بود. محمدتقی را در جوانی با دستان خودش خاک کرده بود. تصادفی کیلومترها دورتر از خانه حین ماموریت جانش را گرفته بود و منصور اولین کسی بود که خودش
اگر باشی محبت روزگاری تازه خواهد یافت
زمین در گردشش با تو مداری تازه خواهد یافت

دل من نیز با تو بعد از آن پاییز طولانی
دوباره چون گذشته نوبهاری تازه خواهد یافت

درخت یادگاری باز هم بالنده خواهد شد
که عشق از کُندهٔ ما یادگاری تازه خواهد یافت

دهانت جوجه‌هایش را پریدن گر بیاموزد
کلام از لهجهٔ تو اعتباری تازه خواهد یافت

بدین سان که من و تو از تفاهم عشق می‌سازیم
از این پس عشق‌ورزی هم، قراری تازه خواهد یافت

من و تو عشق را گسترده‌تر خواه
قیاس اقترانی حملی:
قیاس اقترانی حملی از چند قضیه حملیه تشکیل میشود.
برای آنکه قیاس اقترانی، مطلوب را نتیجه دهد، باید از دو مقدمه تشکیل شده باشد و باید در آن دو مقدمه، سه حد وجود داشته باشد: حدی که در هر دو مقدمه تکرار شده و مشترک میان آن دو است، و حدی که اختصاص به مقدمه نخست دارد؛ و حد دیگری که اختصاص به مقدمه دوم دارد. حدی که تکرار می شود و در هر دو مقدمه وجود دارد، همان است که میان دو حد دیگر ارتباط برقرار می کند. این حد در نتیجه، که از آن دو حد د
پاورپلی 22 تدارک قدرتمند دفاع فرانسه A Repertoire For Black With the French Defence
پاورپلی 22 تدارک قدرتمند دفاع فرانسه برای سیاه Powerplay 22 A Repertoire For Black With the French Defence توسط:  GM Daniel King دفاع فرانسه یکی از مطمئن ترین شروع بازیها در برابر e4 است. زنجیره پیاده ای محکم مرکزی از شاه سیاه محافظت می کند و زمینه را برای حملات متقابل هر دو جناح فراهم می کند. در این دی وی دی استاد بزرگ دانیل کینگ یک تدارک کامل برای سیاه را با دفاع فرانسوی ارائه می دهد. در حدود ده بازی آموزنده، تمام
شعر نو می گویم اما حرف هایم تازه نیستعزم رفتن دارم اما رد پایم تازه نیستیک دو روزی در دلی بودیم و رفتیم عاقبترفتن از یاد عزیزانم برایم تازه نیستدوستت دارم ولی دیگر چه جای ماندنم ؟میروم بی منت از جایی که جایم تازه نیستآمدم با شور و شوق از عشق گویم با دلتکهنه شد آواز من شور و نوایم تازه نیستسخت می گردد تنفس در فضای بی کسیسینه ام سنگین و هم حال و هوایم تازه نیستروزگاری گوش یاران بود و صحبت های منگرچه مدت هاست هم دیگر صدایم تازه نیست
ژاپن نیز در تدارک رمزارز اختصاصی خود است

گروهی از قانونگذاران ژاپنی در تلاشند تا با ارائه پیشنهاد به مجلس نمایندگان این کشور بستر لازم برای ارائه رمزارز ژاپن را فراهم نمایند.
براساس گزارشی که رویترز در این باره منتشر کرده است یکی از این قانونگذاران مدعی شده ایجاد این رمزارز پاسخ مستقیم ژاپن به لیبرای فیسبوک و یوآن دیجیتال چین است.
ادامه مطلب
دل با معرفت یعنی بفهمی درد مولا رابدانی علت غیبت چه صغری و چه کبری رادل با معرفت یعنی سراپا وقف دین باشیبسوزی پای این مکتب، بفهمی حرف زهرا راشهید بی نشان باشی دو تکه استخوان باشیبه راه او دهی جان و سر و دست و تن و پا رارسیده یک شهید اینجا، شب شش ماهه مولاتو امشب روضه خوانی کن، بخوان تو روضه ما رالب اصغر به هم خورد و دعای مادرش این بودعمو می آورد حتماً تمام آب دریا را

با تغییرات
دل با معرفت یعنی بفهمی درد مولا رابدانی علت غیبت چه صغری و چه کبری ر
در کتب تاریخی تعداد فرزندان حضرت علی بن الحسین علیه السلام متفاوت ذکر شده است.در کتاب « مناقب » فرزندان امام 12 نفر، در کتاب « کشف الغمه » 9 نفر (همگی پسر) و در کتاب «موالید اهل البیت» 8 نفر ذکر شده است.بعضی مورخین امام را دارای ده پسر و چهار دختر، و «ابن سعد » در « طبقات » دارای 17 فرزند می‌دانند.اما شیخ مفید فرزندان امام را پانزده نفر می‌داند:1- امام محمد باقر علیه السلام ملقب به ابو جعفر که مادرش فاطمه ام عبدالله ، دختر حضرت امام حسن مجتبی ع
دانلود کتاب صوتی قصه عشق (نگرشی تازه به روابط زن و مرد)
قصه عشق (نگرشی تازه به روابط زن و مرد) فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 32 حجم کل فایل ها: 218 مگابایت زمان پخش: 16 ساعت و 34 دقیقه نویسنده: رابرت استرنبرگ مترجم: علی اصغر بهرامی گوینده: زهرا ایران منش دسته بندی: روانشناسی - کتاب های صوتی فارسی فهرست ...
دریافت فایل
یکی از رسم های قدیمی ایرانی ها خوردن ماهی در شب های عید و دیگر شب های مناسبتی سال است و از دغدغه‌های مهم افراد در این شب ها تشخیص ماهی تازه از کهنه است تا غذایی تازه و لذت بخش بخورند. اما واقعا چگونه می توان ماهی تازه را از کهنه تشخیص داد؟ نشانه های ظاهری در آن وجود دارد؟ با ما همراه باشید تا در ادامه نکات مهم در تشخیص ماهی تازه بیان کنید.

ادامه مطلب
در این کتاب بسیار کوتاه که برگرفته از سخنرانی اصغر طاهرزاده است، به این پرداخته می‌شود که یکی از نشانه‌های حقانیت یا عدم حقانیت یک تمدن نوع رویکردش به مسألهٔ مرگ است؛ مانند آنچه قرآن یه یهودیان می‌گوید که تمنای مرگ کنید اگر راست می‌گویید. تمدن غرب که بر جهان سایه افکنده است از مرگ گریزان است و سعی دارد با غفلت، نحوی از مرگ‌گریزی را پی بگیرد. کتاب‌های آقای طاهرزاده جالبند و خوشبختانه همه‌شان در دسترس (در سایت لب‌المیزان).
دریافت کتاب:
http
دانلود کتاب صوتی قصه عشق (نگرشی تازه به روابط زن و مرد)
قصه عشق (نگرشی تازه به روابط زن و مرد) فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 32 حجم کل فایل ها: 218 مگابایت زمان پخش: 16 ساعت و 34 دقیقه نویسنده: رابرت استرنبرگ مترجم: علی اصغر بهرامی گوینده: زهرا ایران منش دسته بندی: روانشناسی - کتاب های صوتی فارسی فهرست ...
دریافت فایل
13سامسونگ همواره با دستی پُر قدم به نمایشگاه CES می‌گذارد و در این میان، آزمایشگاه C-Lab این شرکت نیز همواره محصولی را برای معرفی در چنته دارد. امسال نیز این رویه ادامه خواهد داشت و طبق آخرین شنیده‌ها، این شرکت و آزمایشگاه مذکور از چند پروژه جدید همانند SelfieType رونمایی خواهد کرد.
در این پروژه از دوربین سلفی دستگاه و فناوری هوش مصنوعی برای ردیابی و ترجمه انگشتان دست کاربر به وردی‌های صفحه کلید استفاده می‌شود. بدین معنی که کاربر می‌تواند بدون اس
13سامسونگ همواره با دستی پُر قدم به نمایشگاه CES می‌گذارد و در این میان، آزمایشگاه C-Lab این شرکت نیز همواره محصولی را برای معرفی در چنته دارد. امسال نیز این رویه ادامه خواهد داشت و طبق آخرین شنیده‌ها، این شرکت و آزمایشگاه مذکور از چند پروژه جدید همانند SelfieType رونمایی خواهد کرد.
در این پروژه از دوربین سلفی دستگاه و فناوری هوش مصنوعی برای ردیابی و ترجمه انگشتان دست کاربر به وردی‌های صفحه کلید استفاده می‌شود. بدین معنی که کاربر می‌تواند بدون اس
هوالجمیل
روضه اصغر
بیا ای مادر  بی صبر و تابش
که اصغر آمده همراه بابش
برایش ذکر لالائی بگوئید
که او در بستر خون برده خوابش
ز فرط تشنگی غش کرد، اما
ندادند اشقیا ، یک قطره آبش
به جای آب ، در اوج قساوت
لعینی داد با تیری جوابش
رباب از دیدن او آنچنان سوخت
که شد آتشفشان روح مذابش
خدا در روضه اصغر نهاده
کرامتهای  بی حد و حسابش
خدا داده به او اذن شفاعت
برای عاشقان دل کبابش
 الهی قاتل اصغر بسوزد
خدا افزون کند هر دم عذابش
والسلام - ملتمس دعا
محمد حسین ص
به روزرسانی را که فقط برای انواع بازی ها، نرم افزارها و برنامه های کامپیوتری نگذاشته اند گاهی هم آدم ، باید افکارش را به روز کند!طرز فکرش را ارتقا بدهدحال و هوایش را تازه کند مثلا دور بریزد تمام خاطراتی را که تکرارشان چیزی به جز غم و اندوه  نداردرها کند بعضی وابستگی ها را که حال و روزش را به هم میریزند افسوس ها را غصه ها را نگرانی ها را و تمام تلخی هایی که بوی کهنگی گرفته اندگاهی باید یک گوشه ی دنج نشستزندگی را نو کرد و یک "من" تازه ساختبا با
درسوره مریم /۲۵(وهزّی الیکِ بجِذع النخله تُساقط علیکِرُطباًجَنیّاً).خدا به حضرت مریم میفرماید:شاخه خرما رابه سمت خود تکان بده تا رطب تازه بر تو بریزد،ولذا طبق اینآیه شریفه برای زنی که زایمان کرده یکی از بهترین غذاهارطب تازه است.
در کتب تاریخی تعداد فرزندان حضرت علی بن الحسین علیه السلام متفاوت ذکر شده است.در کتاب « مناقب » فرزندان امام 12 نفر، در کتاب « کشف الغمه » 9 نفر (همگی پسر) و در کتاب «موالید اهل البیت» 8 نفر ذکر شده است.بعضی مورخین امام را دارای ده پسر و چهار دختر، و «ابن سعد » در « طبقات » دارای 17 فرزند می‌دانند.اما شیخ مفید فرزندان امام را پانزده نفر می‌داند:1- امام محمد باقر علیه السلام ملقب به ابو جعفر که مادرش فاطمه ام عبدالله ، دختر حضرت امام حسن مجتبی ع
برنامه ریزی پیشرفته PBN - برنامه ریزی برای موفقیت SERPاین اولین قسمت از مجموعه سه قسمتی ما در ساختمان شبکه خصوصی وبلاگ پیشرفته است. اگر در ساخت بک لینک PBN تازه کار هستید ، پیشنهاد می کنم با راهنمای شبکه خصوصی وبلاگ برای مبتدیان شروع کنید.
ادامه مطلب
چند وقت پیش یه فراخوان دیدم از یه جشنواره شعر، و درش شرکت کردم. هفته پیش تماس گرفتن و برای اختتامیه جشنواره دعوتم کردن. از آنجا که تو یه شهر دیگه برگزار میشه مردد بودم که برم یا نه. گفتن اگر میاین تا شب به ما اعلام کنید چون میخوایم تدارک ببینیم. آخرش قرار شد با یه زوج که اصلا منو نمیشناسن و من هم باهاشون آشنا نیستم به این سفر برم! (فقط در این حد میشناسمشون که میدونم شاعرن)
شبش به دبیرخانه جشنواره اعلام کردم که میام.
امروز سردبیر برام یه پیام فرست
روضه اصحاب چیست؟ نویسنده: سیدعلی اصغر علوی انتشارات: بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق
روضه اصحاب چیست؟ : روضه اصحاب روضه غربت امام بود. امامت را غریب نگذاری…

روضه اصحاب چیست؟نویسنده: سیدعلی اصغر علویانتشارات: بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق
معرفی:
هر کسی که بر زمین می افتاد حسین فاطمه شتابان خودش را بالای سر او می رساند. روضه اصحاب روضه غربت امام بود. امامت را غریب نگذاری…
بریده کتاب:
درروز عاشورا عده ای ازقبل صحنه ها را تخمین نزده بودند و

⚡️کوتاه‌نوشته‌ای از سیره و سبک زندگانی آیت‌الله بهجت قدس‌سره :
صبح جمعه، وقتی مجلس روضه در خانه برگزار می‌شد، همان جلوی در می‌نشست.
هرکس وارد می‌شد، جلوی پای او می‌ایستاد و با خوشرویی از او  استقبال می‌کرد؛ فرقی نداشت چه کسی باشد.
اگر کودک بود، برایش دعایی می‌خواند و نوازشش می‌کرد.
گاه می‌گفت روضۀ علی‌اصغر علیه‌السلام بخوانند.
یک روز جمعه، در بین روضه در باز شد،
آقا برخاست و دست بر سینه، احترام گذاشت.
نگاه که کردم کسی را ندیدم!
ت
تحلیل فیلم "رقص در غبار" به کارگردانیِ "اصغر فرهادی"___حرفِ مردم!"ریحانه" و "نظر" پاسوز مهری که به خانواده هایشان دارند می شوند. ریحانه مادری روسپی دارد، که نام اش بر سر زبان ها است و همین سدّی شده بر ازدواج اش با نظر. این دو جمله یعنی تمامِ فیلم، داستانی نه چندان کلیشه ای ولی موجود در هر جامعه ای. این فیلم، اولین فیلم بلند اصغر فرهادی است.___فیلم، سه فیلمنامه نویس دارد که یکی از آن ها خودِ فرهادی است. این که فیلمنامه نویس ها متنوع هستند، سندی است بر
برج آسمان در اوکلند نیوزیلند برجی مخابراتی میباشد که ساخت این برج از سال 1994 آغاز و در سال 1997 پایان یافت.برج آسمان آوکلند با ارتفاع 328 متری، بلند ترین برج واقع در نیمکره جنوبی زمین محسوب میشود که 2000 تن تیر آهن ، 660 تن مصالح آهنی و 15000 مترمربع بتن در ساخت این برج استفاده شده است. هزینه ساخت این برج 50 میلیون دلار آمریکا برآورده شده‌است. به طور میانگین روزانه 1150 نفر از این برج بازدید به عمل می آورند. این بنا از استحکام بسیار بالایی برخوردار است و گف
 از اواسط مهر ماه تا اوایل آذر ماه فصل برداشت میوه تازه زرشک قرمز در شهر ستان های بیرجند و قاینات  است. زرشک تازه به سه صورت فروخته می شود:

فروش زرشک تازه با برگ و شاخه 
فروش زرشک تازه خوشه شده  (شاخه های و برگ ها در این شیوه جدا می شوند)
فروش زرشک تازه به صورت دان شده. 

قیمت روز هر دسته از دیگر گروه ها متمایز است. قیمت زرشک تازه با برگ و خوشه در مجموعه زرشک ابرام برا فروش عمده  ۱۵ هزار تومان است. قیمت فروش زرسک تازه خوشه شده ۲۰ هزار تومان و قیم
انواع روش های ساخت
به منظور بازسازی ساختمان و یا بنایی ساختمان می توان از روش های مختلفی استفاده نمود.این روشها که در واقع منجر به انعقاد قرارداد(پیمان) بین سازنده و بهره بردار(مالک) می گردد عبارت است از:
الف-پیمان مهندس و تدارک تجهیزات و کالا:
پیمانی است که در آن مجموعه خدمات طراحی ، مهندسی و تامین مصالح و تجهیزات و نظارت بر نصب و راه اندازی توسط یک پیمانکار انجام میشود.
ب-پیمان تدارک تجهیزات و کالا و بازسازی ساختمان و نصب:
پیمانی است که در آ
سلام بر هلال محرم، سلام بر  اولین ماه قمری،ماهی که فروردین دل هاست ، ماهی که بهاری است برای بیداری ذهن ها.
 سلام بر  زمانی که نام امام حسین (ع) ورد زبانها می شود و قصه اش همه جا نقل می گردد ، قصه ای پرغصه ،قصه ی عاشورا ، قصه ی روزی که امام با هفتاد و دو تن از یاران باوفایش قیام کرد و اینک سال هاست عزادارانش سوگوارند و یادش زنده تر از همیشه است.
سلام‌ بر عاشورا؛ عاشورایی که  هزاران قصه با خود به همراه دارد...
قصه ی اباالفضل العباس(ع)، قصه قاسم،  جو
هرچقدر هم که از جذابیت های سفر به مشهد بگوییم
باز هم عامل اصلی لذت بخش بودن این سفر، نوع اقامت است. هتل های مشهد اقامتی را
برای مسافران تدارک می بینند که از بدو ورود بدون هیچ درگیری ذهنی تنها به ساخت
لحظات خوش فکر کنند. رزرو این هتل ها به نوعی تضمین سفر محسوب می شود به طوری که
کمی و کاستی حس نمی شود، تاجایی که اقامتی به راحتی منزل خودتان خواهید داشت.
 سلام علیکم

ایام بر شما تسلیت
عزاداری هاتون قبول

بزرگی می فرمود یه نفر رفت خدمت امام صادق و عرض کرد: "آقا! در دعای ندبه می خوانیم "این الطالب بدم المقتول بکربلا"...این دم مقتول کیه؟
حضرت فرمود: علی اصغر...چون نه رجزی خوند، نه شمشیری زد...هیچی...اوج مظلومیت....

ادامه مطلب

چاپار : آموزش ساخت ایمیل در چاپار | ساخت ایمیل ایرانی chmail 
چاپار از محبوب ترین سرویس ایمیل ایرانی می باشد، ما در این پست به آموزش ساخت ایمیل در چاپار به همراه ویدیو پرداخته ایم.
و شما به راحتی قادر به ساخت ایمیل ایرانی چاپار chmail ( ساخت ایمیل چاپار ) خواهید بود.
ادامه مطلب

چاپار از محبوب ترین سرویس ایمیل ایرانی می باشد، ما در این پست به آموزش ساخت ایمیل در چاپار به همراه ویدیو پرداخته ایم.
و شما به راحتی قادر به ساخت ایمیل ایرانی چاپار chmail ( ساخت ایمیل چاپار ) خواهید بود.
ادامه مطلب

ادامه مطلب
ساخت سوله
سوله هم اکنون در کشور ما کاری بسیار توسعه یافته و در عین حال تخصصی است .
ساخت و ساز سوله هم اکنون به روش نوین صورت می گیرد و همه کسانی که قصد دارند کارخانه ، کارگاه یا انبار ، گاوداری ، مرغداری و.... احداث کنند همگی سازه های خود را با سوله می سازند .
ساخت سوله چند مرحله کلی و اساسی دارد :
1.مشاوره با سوله ساز و تعیین مساحت سوله ، نوع سوله  و....
2.خرید مصالح مورد نیاز جهت ساخت سوله مد نظر
3.نقشه کشی ، طراحی معماری و انجام محاسبات 
4.شروع ساخت در
سریال مرضیه به زودی از شبکه دوم 2 پخش خواهد شد. منتظر باشید

دوستان عزیر سلام برای دانلود سریال مرضیه شما میتوانید به وبسایت شب دی ال
سری بزنید و از آنجا این مجموعه ی دوست داشتنی را دانلود نمایید
یکی از کسانیکه که در آن بازی می کند داریوش ارجمند است
مردی که در سریال ستایش هم خوش درخشید و اگر بازی زیبای او نبود ستایش هم ستایش نمی شد . جدی میگم اگر بازی اون نبود مجموعه ی ستایش هیچ وقت ستایش نمی شد و به شکل امروزی خود در نمی آمد.
در هر صورت در مورد
طراحی سایت b2b
پباده سازی گونه های وبسایتپباده سازی گونه های وب سایت بوسیله تیم قابل انعطاف افزاری آلماتک انجام می‌گردد. برخی از مورد ها دربرگیرنده تیتر های تحت میباشد:
طراحی وب فردیطراحی سایت مذهبیطراحی وب مدرسه هاساخت وب سایت آتلیهطراحی وب پزشکانساخت وب سایت امکانات طبیساخت سایت املاکساخت وب سایت رستورانساخت وب سایت دانلودطراحی وب سایت هتلطراحی وب داینامیکساخت وب سایت تفریحیطراحی سایت تبلیغاتیساخت وب سایت رسپانسیوساخت سایت منحصر به
زمین چه با سخاوت است. گرمى آغوشش باز است به روى مسافرها 
دانه اى که در خاکش خانه مى کند و گرده ى افشانى که بر آن مى نشیند را در بر مى گیرد و با داشته هایش در طبق اخلاص آن را مى نوازد. بذر ریشه مى دواند و آغوش زمین مى فشارد، جوانه مى زند و سر بر مى آورد. به بار مى نشیند؛ خواه میوه اى باشد یا رنگ و رایحه اى. و دانه یا گرده ى مسافر دیگرى روانه ى سفره ى خاک مى کند. 
زمین را دوست دارم. جایم مى دهد. سفر پیشینم را بذر سفر تازه مى پروراند. هر بار مى رویاندم به ب
چهار سال پیش چنین روزی و ساعتی در تدارک و آماده شدن برای دفاع بودم. روزی بود که وجودم سراسر از افتخار و خوشحالی بود.. شاید بگم آخرین موفقیت و حس خوب به خودم اون روز بود. تا حالا نتونستم از مدرکم استفاده کنم و بهش افتخار کنم ولی امیدوارم امیدوارم کاری در حیطه اش و کاری که لیاقتم را نشون میده، نصیبم بشه
موتور بازی سازی گیم میکر یکی از محبوب ترین موتور های بازی سازی بین تازه کار هاست. یکی از دلایل محبوبیت این موتور بازی سازی بی نیاز بودن بازی ساز از کدنویسی است. در این موتور کاربر می تواند تنها با استفاده از کشیدن و انداختن یک بازی بسازد. این قابلیت Drag & Drop یا به اختصار DnD نام دارد.
گیم میکر موتوری بسیار ابتدایی است که برای تازه کار ها و کسانی که تازه بازی سازی را شروع کرده اند عالی است. یکی دیگر از ویژگی های خوب این موتور کم حجم بودن آن است. زبا
توضیح الرسائل کربلا نویسنده: سیدعلی اصغر علوی انتشارات: نشر سدید
توضیح الرسائل کربلا : چطور از دل ۱۸هزار نامه عاشق، ۳۰هزار قاتل ایجاد شد؟!

توضیح الرسائل کربلانویسنده: سیدعلی اصغر علویانتشارات: نشر سدید
معرفی:
«پاسخ‌های زیادی به معمای تاریخی «قلوبهم معک و سیوفهم علیک» داده شده است: دل‌هایی با او و شمشیرهایی بر او؟!این کتابی تلاشی است برای حل این معادله عجیب تاریخ که در مورد کوفیان گفته‌اند؛ «دل‌هایی با حسین، شمشیرهایی بر حسین!»این کتاب
بازیافت زباله چیست؟
بازیافت زباله به معنی استفاده از مواد مصرف شده برای تولید و ساخت مجدد همان کالا یا کالای قابل استفاده دیگر است، مثل ساخت کاغذ تازه از کاغذهای باطله و غیر قابل استفاده.بازیافت زباله‌ها فواید بسیاری برای محیط زیست دارد. از جمله:
1-صرفه جویی در مصرف منابع طبیعی با  استفاده از مواد بازیافتی برای تولید محصولات جدید، به جای مواد خام
2-صرفه جویی در مصرف انرژی. بعنوان مثال ساخت آلومینیوم از مواد بازیافتی انرژی بسیار کمتری نسب ب
ام المصیبت اشک تو پایان نمی گیرد چرا؟
این زندگی با گریه ها سامن نمی گیرد چرا؟
با یاد اکبر گریه اکن، با یاد اصغر گریه کن
این دار فانی بر شما آسن نمی گیرد چرا؟
هنگام جوع و تشنگی، وقت اسارت، بچه ها
اصلاً رقیه دخترت یک نان نمی گیرد چرا؟
یاد خرابه عمه جان حتماً خرابت می کند
قلب و لب و سر، دست و پا ها جان نمی گیرد چرا؟
تو می روی سجاد تو می ماند و اشک مدام
درد برادرزاده ات درمان نمی گیرد چرا؟
اعتکاف - نوروز 98
موتور بازی سازی گیم میکر یکی از محبوب ترین موتور های بازی سازی بین تازه کار هاست. یکی از دلایل محبوبیت این موتور بازی سازی بی نیاز بودن بازی ساز از کدنویسی است. در این موتور کاربر می تواند تنها با استفاده از کشیدن و انداختن یک بازی بسازد. این قابلیت Drag & Drop یا به اختصار DnD نام دارد.
گیم میکر موتوری بسیار ابتدایی است که برای تازه کار ها و کسانی که تازه بازی سازی را شروع کرده اند عالی است. یکی دیگر از ویژگی های خوب این موتور کم حجم بودن آن است. زبا
اگه تو اون سنی که باید جهاد اکبر داشته باشی، سنت که بالاتر رفت جهادت میتونه اصغر باشه! چون با تلاش هات یاد گرفتی چطور یه ویژگی و کار خوب را در وجودت زنده کنی ... اگه یکم کج رفتی ، زودتر و راحت‌تر میتونی گوش خودت را بپیچونی و بکشیش تو راه!
+البته که باید همیشه حواست جمع باشه
سنت هرچی کمتر باشه سبک تری...سبک که باشی راحت تر از خدا اطاعت می کنی
و...

اقا یکی که به پشمشم نیست ب اقای مهری کنکور اسان است زنگ بزنه بگه کی گفته میخوایم بات کار کنیم که تازه رتبه دو رقمیم نشیم تازه شرطم میذاری یک ساعت و نیمم مخ ادمو میذاری تو فرقون ک بگی خیلی خفنی و خفنین و اینا!!؟؟ تازشم!!! م اگ مشاور میخاسم همون تابستون میزنگیدم باو. بیا بروووو ://// یه فیلم خاسیما! اه :| ینی تازه وقتشم مهمه براش! 
م سرم درد گرفته :/ 
تاب آوردن از من یه آدم تازه ساخت. امروز دیدم خیلی چیزها که پیش تر باعث میشد اعتراض کنم دیگه حتی ناراحتم نمیکنه. به پشت سرم نگاه میکنم و از خودم می پرسم من بودم واقعا؟!و جواب مثبته. قطعا من بودم که از این روزها عبور کردم و تکه های خودم رو باز به هم گره زدم تا "من" بشم.
خدای متعال گاهی مشکلات را به وجود می آورد برای اینکه من و شما را وادار کند به توجه به او و تضرع. این تضرع نه برای خدا، او نیازی به تضرع ما ندارد بلکه به خاطر خود ماست
زان به تاریکی گذاری بنده               را تا ببیند آن رخ تابنده را
تیشه زان بر هر رگ و بندم زنند        تا که با مهر تو پیوندم زنند
می توان از این بلیاتی که پیش می آید پلکانی برای تعالی ساخت و تدارک دید.

::برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)
اشکم را پاک کردم و با نگاه بی‌رمقم پیامش را خواندم :«حتماً تا حالا خبر سقوط موصل رو شنیدی! این تازه اولشه، ما داریم میایم سراغ‌تون! قسم می‌خورم خبر سقوط آمرلی رو خودم بهت بدم؛ اونوقت تو مال خودمی!» 

نگاهم در زمین فرو می‌رفت و دلم را تا اعماق چاه وحشتناکی که عدنان برایم تدارک دیده بود، می‌بُرد. حالا می‌فهمیدم چرا پس از یک ماه، دوباره دورم چنبره زده که اینبار تنها نبود و می‌خواست با لشگر داعش به سراغم بیاید! 

اما من شوهر داشتم و لابد فکر
به حضرت رقیه، ناله هیچ طفلی در نیاد... ▪️به حنجر تیر خورده علی اصغر، همه دردها درمان‌ شه...▪️به بدن پاره‌ پاره علی اکبر، هیچ پدر و مادری داغ فرزند نبینه...▪️به ناامیدی ابوالفضل، هیچ امیدی در این روزها ناامید نشه... ▪️به غنچه زیبا قاسم، هیچ جوانی ناکام نشه...▪️به لب عطشان حسین، همه حاجت به خیر روا بشن....▪️به اسیری اهل بیت حسین، هیچکی سر دو راهی نمونن جز بین الحرمین..آمین یارب العالمین...
حرمت حریم خونه، بیشتر از حریم دل آدم نباشه، کمتر نیست
سالهاست نامَحرم ترین!! خود خوانده رو گذاشتیم در راستای قبله خونه .. و هوش از سر اهالی خونه پرونده!!

نکنیم ..
قبله دل 
قبله خونه 
فقط برای خداست ..
نکنیم
اینقدر خودمونو نزول ندیم ..
خدا چیزایی خییییییییلی بهتر تدارک دیده برامون
چرا از دست بدیم؟؟!
دانلود کتاب آموزش ساخت کابینت mdf
دانلود فایل

www.aparat.com › دانلود_رایگان_کتاب_آموزش_ساخت_انواع_کابینت...دانلود رایگان کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF - در ...دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF در قالب فایل pdf و به زبان فارسی که با کیفیت بسیار عالی توسط وب سایت فایلار برای شما عزیزان تهیه شده.www.aparat.com › cwKCl › دانلود_رایگان_کتاب_آموزش_ساخت_کابی...دانلود رایگان کتاب آموزش ساخت کابینت MDF - آپاراتدانلود رایگان کتاب آموز
یه برنامه ایی تو کانال من و تو پخش میشه بنام رئیس نامحسوس (حالا دوستان  نیان ایراد بگیرن که چرا کانالهای ماهواره رو نگاه میکنی) توی این برنامه که شاید خیلیهاتون هم دیدین مدیر عامل شرکت با یه گریم متفاوت به شعبات شرکتش سر میزنه و تحت عنوان یه کارگر یا کارمند چند روزی کنارشون کار میکنه و از نزدیک در جریان مسائل شرکتش و مشکلات پرسنل و حتی میزان علاقه مندی و تعهدشون به سازمانشون قرار میگیره
حالا کاری ندارم این برنامه یا برنامه هایی شبیه این بیشت
نمونه نمودار Cash Flow در قالب excel
نمونه نمودار Cash Flow در قالب اکسل   یک کش فلو Cash Flow یا همون جریان نقدینگی بسیار کاربردی که میتونید توش عدد بزارید و شکل و شمایل بسیار زیبایی براش بسازید این فایل شامل 4 شیت است که 3 شیت آن مربوط به جدول صورت وضعیت ها شامل پروژه های مهندسی, تدارک, ساخت (EPC) و در یک شیت آن نمودار اونا رسم شده   شما کافیه عددهای صورت وضعیت خودتون رو وارد کنین اتوماتیک خودش نمودار رسم میشه   ...
دریافت فایل
ازدواج و برگزاری مراسم یکی از مراحل سخت در عروسی است اما با پشت سر گذاشتن این دوران کوتاه ،دوران زندگی مشترک با کوله باری از مسائل کوچک و بزرگ در انتظار تازه عروس و داماد هاست.تازه عروس ها می توانند با داشتن علم مدیریت خانه داری بسیاری از این مسائل را به دوران شیرینی تبدیل کنند.

ادامه مطلب
سفری به یادماندنی با تور کشتی کروز اروپا

تور کشتی کروز اروپا برای آن دسته از افراد علاقه مند و دلباخته سفرهای مهیج و بی همتا می تواند سفری به یادماندنی و خاص را تدارک ببیند و نوعی از دریانوردی را به آن ها هدیه دهد ، در واقع باید گفت کشتی های کروز نوعی از کشتی های فوق مدرنی هستند که با امکانات تفریحی و رفاهی بسیار عالی و خاص خود توانسته اند نوعی بسیار تازه و فوق العاده از سفر و گشت و گذار را در اختیار افراد قرار دهند و البته نا گفته نماند که وج
امام رضا را مسخره می کردند..
گفتند نسل امامت دیگه تموم شد!...
امامِ دیگه ای وجود نداره!...
تا اینکه سومین محمد، به دنیا اومد...
"نامش ستوده است....محمد...."
برای همین روز تولدش را باید خیلی بیشتر از تولد سایر ائمه، شادی کرد...
در سالروز ولادت عموش، علی اصغر متولد شد...

ادامه مطلب
ساخت ویلا در شمال

در این مقاله از مستر دکور به معرفی مراحل ساخت ویلا در شمال، بررسی هزینه ساخت در سال 99، قیمت بر اساس متراژ و نحوه معماری نقشه ساخت می پردازیم. ساخت ویلا شمال دارای اصول، قواعد و قوانین خاص خود می باشد، ویلا باید طوری ساخته شود که اکثریت غریب به اتفاق مردم تمایل به خرید و یا اجاره آن داشته باشند لذا طراحی دکوراسیون ویلا در هنگام ساخت از اهمیت بالایی برخوردار است.  

بررسی مراحل ساخت ویلا در شمالمنبع: مستر دکور 
https://www.mrdecor.com/
هتل ها همواره آماده ی پذیرش میهمان ها هستند و
کیفیت خدمات رسانی آن ها همواره در حدی رضایت بخش است. اما هیچ کس بدش نمی آید که
کیفیت اقامت بهتری داشته باشد؛ تصور کنید هنگامی که پا به هتل می گذارید به صورت
اختصاصی برای شما طبق انتخاب خودتان، هتل تدارک دیده باشد، علاوه بر این که حس
خوبی به شما دست می دهد، اقامتتان از همیشه بهتر هم خواهد بود.
حالتی که ذکر شد تنها یک تصور و فرض نیست، با
رزرو هتل می توانید به خودتان و هتل کمک کنید تا اقامتتان مختص شما
دانلود صوت شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی محرم ۹۸
برگرد تا در سینه ام ماتم نماندبر گونه ام رد نم و شبنم نماندیک دم تصور کن که زینب بی تو باشد!اکبر نباشد تازه سقا هم نماندبرگرد تا زخم گلوی خشک اصغرتشنه برای جرعه ای مرهم نماندنزد رقیه باش تا آرام باشددر سینه اش یک ذره درد و غم نماندبرگرد تا اینکه زبانم لال، زینب...وقت شلوغی بین نامحرم نماندانگشترت دستت نمی ماند، ردش کنتا ساربان در فکر این خاتم نماندآخر وصیت را به ابن سعد گفتم!یارب کسی اینگونه بی
بسم الله

آن ‌که باید نگران شکستنش در اثر سرد و گرم شدن بود نه سیمرغ‌های ایرانی جشنواره، بلکه ایرانی‌ای است که دو روز قبل علیه منافقین فیلم ساخته و حالا با حرف‌هایش - ان‌شاءالله ناخواسته - به آسیاب همان قاتل‌ها و حامیان‌شان آب می‌ریزد...ایستادن در غبار فتنه‌های آخرالزمان، کار پیروان متوسلیان‌ها و حاج قاسم هاست؛ نه رهروان راه اصغر فرهادی‌ها...
پ.ن. ان‌شاء‌الله همه‌اش سوءتفاهم و اشتباه باشد.

#غربال_دهر

علی اصغر جدایی را از سال 82 می شناسم، زمان فوت مرحوم حاج عبدالله ضابط، علمدار روایتگری سیره شهدا.
داشتیم تا قبل از چهلم آن مرد بزرگ کتابی را آماده می کردیم که اصغر جدایی نیز به تیم ما ملحق شد. به کار نویسندگی و پژوهشی علاقه داشت؛ اما استعداد ویژه وی در فن بیان و خطابه بود. صدای گرمش توأم با لهجه شیرین آذری و آرامش در بیان و اشراف بر سخن از امتیازاتی بود که صحبت های این روحانی جوان را جذاب می نمود. منبرهایش در بین جوان های بسیجی و هیاتی طرفدار داش
ساخت سوله در شیراز
سوله ها امروزه نقش بسیار مهمی در ساخت و ساز دارند و همانطور که ممکن است بدانید ساخت و ساز های بسیار بزرگ و مدرن امروزه توسط سازه های مدرن صورت می گیرند .
ساخت سوله در سراسر نقاط کشور دارای ضوایط و شرایط خاصی هست که باید توسط یک شرکت سوله سازی خوب انجام شود .
اجرای محاسبات و نحوه ساخت سازه ها برای هر منطقه کشور با یکدیگر فرق دارد .
این محاسبات باید طبق دستورالعمل های خاص و همچنین تایید های نظام مهندسی صورت گیرد .
ساخت سوله در ش
آموزش ساخت زیورآلات یکی از مهم ترین فعالیت های بشر از ابتدا به امروز بوده است. آموزش ساخت زیورآلات از دیرباز با سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی، اشیای زیبا و فلزات مختلف رواج داشته و امروز به شکل مدرنی با ابزار خاص انجام می شود. یکی از مهم ترین موادی که در آموزش ساخت زیورآلات استفاده می شود، سیم ها و مفتول های مسی هستد که در همین مجموعه ی آموزش ساخت زیورآلات نیز پرکاربردترین ماده ی اولیه ی آموزش ساخت زیورآلات می باشند. از دیگر محصولاتی که در آمو
جوشکاری و آهنگری تهران

جوشکاری و آهنگری تهران : گروه شاخص دارای افراد متخصص ، متعهد و با تجربه می باشد. شما می توانید بهترین خدمات ساختمانی را با قیمت منصفانه و مواد اولیه درجه یک از ما بخواهید.

جوشکاری و آهنگری
ساخت و نصب انواع درب و پنجره فلزی، ساخت و نصب درب حیاط، ساخت و نصب درب آکاردئونی، ساخت و نصب چهارچوب، ساخت و نصب نرده و حفاظ استیل، ساخت و نصب حفاظ دور دیوار، ساخت و نصب حفاظ درب، ساخت و نصب حفاظ پنجره، ساخت و نصب حفاظ دور حیاط، س
لوگوی هر شرکت یا سایتی خود موسسه را معرفی میکند و بسیار مهم میباشد. چون میتواند شما را از رقیبانتان متماییز کند.
بنابرین باید در ساخت لوگو کارهای خلاقانه انجام داد. ساخت لوگو بسیار جداب است و میتوان از آن برای کسب درآمد استفاده کرد.
اگر شما هم میخواهید شروع به ساخت لوگو کنید، با ما همراه باشید...
ادامه مطلب
اشک چشم من سرازیراست
گریه ام برای اصغر نیست
درد تیری که اصغرت دیده
به خدا از رباب بیشتر نیست
سنگ این مردمان پلید
می خورد به سر رباب از بام
دعا می کنم برای رباب
جان دهد قبل کوفه و شام
یاد دندان اصغرش افتاد
آن زمان که سفیدی اش را دید
تکه نانی نبود تیری خورد
حرمله خنده ی علی را چید
نکند که رباب گریه کند
شیر سینه دوباره جوشیده
با خودش زیر لب می گفت
حنجرش را چرا نبوسیده

بسم الله الرّحمن الرّحیم
سلام. برای شروع کار و آشنایی با نحوه ی کار Construct 2 بهترین آموزشی که وجود دارد آموزش Beginner’s Guide to Construct 2  و بعد از آن آموزش ساخت بازی پلتفرم هست که به لطف خدا به مناسبت میلاد امام رضا (ع) این آموزش به صورت ویدئویی برای شما تهیّه شده‌است. در این آموزش با قسمت‌های مختلف این موتور قدرتمند آشنا خواهیم شد و یک بازی ساده‌ی Top down را به صورت گام به گام با هم خواهیم ساخت.
هزینه‌ی استفاده: یک صلوات

لینک های ویدئو:۱. کیفیت بالا:    
شهید اصغر پاشاپور که اکثرا او را با همراهی سردار قاسم سلیمانی در چند ثانیه فیلم از میان مدافعان حرم می‌شناسند، یک ماه بعد از شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی در حلب توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید.
پیکر مطهر او که توسط تروریست‌های تکفیری ربوده شده و سر از بدنش جدا شده بود، روز گذشته همزمان با اولین شب از ماه رجب و مصادف با پنجم اسفند ماه ۹۸ به کشور بازگشت.
شهید اصغر پاشاپور مستشار نظامی رزمندگان دفاع وطنی سوریه و فرمانده قرارگاه عملیات
گره نگشا تا از گره هایم
زندگی ام به تو گره خورده
من فدای آن دل پر مهر
دل من را همین دلت برده
زندگی من فدای شما
عون من فدای اصغر تو
جان به کف برایتان هستیم
این محمد فدای اکبر تو
فکر و ذکر محمدم هستی
اشک چشمش برات می ریزد
اذن میدان بده به این طفلان
عون من بی شما که می میرد
من سپرده ام به این طفلان
که حسینم چه مادر هست و
اذن میدان اگر ندادی تو
اسم زهار چه محشری هست و
درد من را کسی نمی داند
خواهرت بعد کربلا هردم
زیر لب به گوش خود می گفت
بچه ها را چرا کفن
آقا(؟)ی آشنا...
شما با گلشیفته فراهانی دیده شدید، با اصغر فرهادی صداتون رو به دنیا رسوندید...
اون وقت فکر کردید ما با گاندو گنده نمی‌شویم؟! ما گنده بوده‌ایم. اتفاقا رو دست همه گنده‌هاتون، تو همه عرصه‌ها هم بلند شدیم.
مدیونی اگر فکر کنی کسی به جز همین گنده‌ها، گاندو رو ساختن و اصلا گاندو رو رقم زدن...!
ما گنده‌ایم... بیشتر حواست رو جمع کن که گاندوی بعدی رو رقم نزنی، چون شکارچیان گاندو گنده‌تر از تفکرات و تخیلات تو هستند و «داستان گاندو ادامه دا

شناسه ی ملک: 5393

1000 متر باغ ویلای شیک
حدودا 120 متر بنای نوساز
دوخواب و به صورت مبله و فول امکانات
استخر بزرگ کاشی کاری شده
محوطه سازی زیبا
نورپردازی
درختان مثمر قدیمی
انشعابات کامل و مشترک
سند تک برگ
جهت مشاهده تمام باغ ویلا های مهرآذین کلیک کنید
جهت مشاهده تمام باغ ویلا ها با قیمت 2 میلیارد تومان تا 3 میلیارد تومان کلیک کنید
جهت مشاهده تمام باغ ویلا ها در متراژ تا 1000 متر کلیک کنید

مشخصات ملک : باغ ویلای 1000 متری با زیر بنای تازه ساخت 120 متر
انتخابات شورای دانش آموزی آموزشگاه ابتدایی پیام کران در تاریخ یکم آبان در محمل آموزشگاه برگزار گردید.
نتایج شمارش آراء به شرح ذیل است:

1-ابوالفضل امامی  ................. 42 رای
2-مهدی مردانی .................... 35 رای
3-علی اصغر سلیمانی ............ 31 رای
4-امیر محمد باقری ................. 27 رای
5-ابوالفضل شمس  ................ 22 رای

همچنین محمد مهدی شمس و حمید تیموری به عنوان اعضای علی البدل انتخاب گردیدند.
خب دوستان جوگیر نشید بازی مون دوبعدی خواهد بود 
+نسبت به عکس های مطلب چیزی که به مردم تحویل میدی بین زمین تا آسمون فرق داره 
- میدونم 
توی این بازی یکم باید با محیط یونیتی اشنایی داشته باشید چون من هیچگونه توضیحی درباره یونیتی نمیگم و فقط میگم چیا رو باید انجام بدیم تا یه خروجی مناسب بگیرم
از انیمیشن ها در بازیمون استفاده میکنیم سیستم سکه . سیستم بنزین و غیره 
دوره در دو فصل پیکر بندی محیط و ماشین و ساخت سیستم انیمیشن و بردن و باختن و سکه و غیر

ساخت ارز دیجیتال(توکن) به صورت اختصاصی برای شما
اگر قصد ساخت و راه اندازی ارزدیجیتال و توکن را دارید ما این کار را از صفر تا صد برای شما انجام میدهیم.
✓ بدون نیاز به دانش کدنویسی 
✓ ساخت به صورت کاملا سفارشی و اختصاصی بنا به درخواست شما
✓ تحویل توکن ها در حساب شما
✓ بدون دخالت و دسترسی ما بعد از تحویل 
✓ نام،نماد و تعداد بنا به درخواست شما 
✓ کاملا استاندارد و کامل 
✓ با استفاده از استاندارد ERC20 و ساخت بر روی پلتفرم اتریوم 

برای کسب اطلا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها